Adwokat - obsługa prawna Poznań

Adwokat Żaneta Pawlik świadczy kompleksowe usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W obszarze działania obsługi prawnej znajdują się przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz handlowego.

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach rozwodowych, dzięki czemu doskonale rozumiemy specyfikę tych spraw i dbamy o to, aby przeprowadzić je w sposób najmniej dolegliwy dla Klienta. Komfort Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego cechuje nas duża dyspozycyjność i pełne wsparcie od momentu przyjęcia sprawy aż do jej całkowitego zakończenia.

Zakres naszych usług obejmuje reprezentację, w tym przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz urzędami, udzielanie porad prawnych, a także sporządzanie pism procesowych, projektów umów i innych aktów prawnych oraz opinii prawnych. Prowadzimy bieżącą obsługę prawną wszystkich podmiotów gospodarczych z uwzględnieniem zmian rynkowych.

Dla zapewnienia, jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług współpracujemy ze specjalistami z rożnych dziedzin wpisanymi na listę biegłych sądowych, rzecznikami patentowymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami, notariuszami oraz mediatorami.

Celem naszej kancelarii jest bowiem świadczenie obsługi prawnej dających gwarancję rzetelności i profesjonalizmu w oparciu o indywidualne podejście do Klienta, co w efekcie pozwala na wypracowanie dla Państwa najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Nie boimy się trudnych wyzwań i stale podnosimy nasze kwalifikacje. Wszelkie informacje przekazane nam oraz uzyskane przez nas w ramach udzielanych porad i prowadzonych spraw podlegają ścisłej ochronie i stanowią tajemnicę adwokacką.